جدید
بازتاب رسانه ای گسترده برگزاری همایش تحلیل علمی-تخصصی منشور حقوق شهروندی
بازتاب رسانه ای گسترده برگزاری همایش تحلیل علمی-تخصصی منشور حقوق شهروندی

بازتاب رسانه ای گسترده برگزاری همایش تحلیل علمی-تخصصی منشور حقوق شهروندی

برگزاری همایش تحلیل علمی-تخصصی منشور حقوق شهروندی در کانون وکلای دادگستری خراسان بازتاب رسانه ای گسترده ای در خبرگزاری های کشور داشت.

این همایش روز شنبه ۱۸ دی ماه ۱۳۹۵ با سخنرانی دکتر حسین سیمایی صراف عضو هیات علمی دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی، قائم مقام معاونت حقوقی ریاست جمهوری، دکتر سید محمد قاری سید فاطمی عضو هیات علمی دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی و دکتر محمد جلالی عضو هیات علمی دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی  با حضور وکلای دادگستری حقوقدانان، اساتید دانشگاه ها و مسوولان استان در محل تالار همایش های کانون وکلای دادگستری خراسان برگزار شد.

این همایش به همت کمیسیون حمایت و حقوق شهروندی کانون وکلای دادگستری خراسان و کانون زنان حقوقدان سورا برنامه ریزی و برگزار شد.

خبرگزاری ایسنا خبر برگزاری همایش تحلیل علمی-تخصصی منشور حقوق شهروندی در کانون وکلای دادگستری خراسان را درسرویس سیاسی با تیتر «پاسخ قائم‌مقام معاون حقوقی رئیس جمهور به انتقادات از منشور حقوق شهروندی» پوشش داده است، مشروح این خبر را از اینجا می توانید بخوانید.

خبرگزاری ایسنا در حاشیه برگزاری این همایش به گفتگو با جناب آقای دکتر خراشادی زاده ریاست محترم کانون وکلای دادگستری خراسان پرداخته است، خبرگزاری ایسنا سخنان دکتر خراشادی زاده را با تیتر «تقویت روحیه شهروندی به مسئولیت‌پذیری از شروط تحقق حقوق شهروندی است» منتشر کرده است در این گزارش به نقل از ایشان آمده است که : "برای تحقق حقوق شهروندی باید رفع موانع ساختاری و عملی حاکمیت قانون صورت پذیرد، شرط دیگر توسعه و ترویج حقوق شهروندی و تقویت روحیه شهروندی به مسئولیت‌پذیری است." مشروح این گزارش را می توانید از اینجا بخوانید.

خبرگزاری ایسنا همچنین در گزارش های جداگانه ای سخنان خانم مرضیه محبی وکیل پایه یک دادگستری و مدیر کانون زنان حقوقدان سورا و آقای سید جواد حسینی  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی را نیز منتشر کرده است.

خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا) خبر برگزاری همایش را با تیتر «تدوین منشور حقوق شهروندی صرف فعل خواندن و خواستن برای مردم است» به نقل از دکتر سیمایی صراف قائم مقام معاونت حقوقی رییس جمهور پوشش داده است که می توانید مشروح این گزارش را از اینجا بخوانید.

خبرگزاری مهر نیز با پوشش خبر برگزاری همایش تیتر «رونمایی از منشور حقوق شهروندی رونمایی از حقوق فطری ملت ایران است» را به نقل از قائم مقام معاونت حقوقی رئیس جمهور برگزیده است، مشروح گزارش خبرگزاری مهر را از اینجا می توانید بخوانید.

خبرگزاری فارس این گفته دکتر سیمایی صراف را به عنوان تیتر خبر برگزاری همایش حقوق شهروندی در کانون وکلای دادگستری خراسان برگزیده است: «تحول گفتمانی دولت یکی از نتایج منشور حقوق شهروندی است»، برای خواندن مشروح گزارش فارس اینجا کلیک کنید.

قدس آنلاین هم با پوشش خبر برگزاری این همایش تیتر «لوایح مخصوص حقوق شهروندی به زودی به مجلس ارسال می‌شود» را به نقل از قائم مقام معاونت حقوقی رئیس جمهور برگزیده است، مشروح این گزارش را از اینجا بخوانید.

پایگاه خبری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران مرکز خراسان رضوی نیز با تیتر «منشور حقوق شهروندی می تواند شرایط مساعدی را برای اطلاع مردم از حقوق خود آنان فراهم کند» به پوشش خبر برگزاری همایش پرداخته است مشروح این خبر را از اینجا می توانید بخوانید.

خبرگزاری رسا، پایگاه خبری هدانا، پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران نیز به پوشش خبر برگزاری همایش تحلیل علمی تخصصی منشور حقوق شهروندی در کانون وکلای دادگستری خراسان پرداخته اند.

لینک کوتاه این نوشته: http://khorasanbar.ir/?p=27315

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*