جدید
هشتاد و نهمین جلسه سخنرانی با موضوع: حوادث ناشی از کار و چگونگی اثبات
هشتاد و نهمین جلسه سخنرانی با موضوع: حوادث ناشی از کار و چگونگی اثبات

هشتاد و نهمین جلسه سخنرانی با موضوع: حوادث ناشی از کار و چگونگی اثبات

 باسمه تعالی

بدینوسیله به اطلاع کلیه کارآموزان محترم عضو کانون وکلای دادگستری خراسان که دوره کارآموزی خود را در مشهد می گذرانند و نیز کارآموزان محترم وکالت عضو کانونهای وکلای دادگستری سایر استانهای کشورکه به عنوان مهمان این کانون در مشهد به کارآموزی اشتغال دارند می رساند کـــه :

هشتاد و نهمین  جلسه سخنرانی جهت کارآموزان وکالت از طرف کانون وکلای دادگستری خـــراسان روز پنج شنبـه مـورخ ۲۱/۱۱/۹۵  تشکیل می گردد.

 شــروع سخنرانی:

رأس ساعت ۹ الی ۱۱

  سخنـران جلســه:

  جناب آقای دکترخدابخشی وکیل محترم پایه یک دادگستری

موضـوع سخنرانـی:

حوادث ناشی از کار و چگونگی اثبات

 تذکّــــر:

* ضـمنا" شرکت کارآموزانی که پروانه کارآموزی وکالت دریافت نموده اند و حضور کارآموزانی که در سخنرانی فوق شرکت نکرده اند و کارآموزانی که تمدید یا تجدید دوره شده اند الزامی می باشد و هم چنین شرکت کارآموزان محترمی که از سایر استانها و مراکز در این کانون مهمان هستند و تاکنون در این سخنرانی شرکت نکرده و هنوز ختم دوره کارآموزی خود را اعلام نکرده اند به عنوان تکلیف کارآموزی ضروریست و مراتب درصورت حضور تا پایان جلسه، در کارنامه آنان درج و گواهی خواهد شد .     

اقتضا دارد حداقل نیم ساعت قبل از شروع جلسه، کارنامه خود را به مسئول گواهی حضور کارآموزان در محل اجلاس ارائه و با امضای لیست حاضرین، در جلسه شرکت نمایند .

*تذّکـر : در صورت تأخیر بیش از ۱۵ دقیقه کارنامه کارآموز اخذ نمی شود و غیبت تلقی می شود. و ترک جلسه قبل از پایان نیز به منزله غیبت محسوب می گردد .

کمیسیون کارآموزی و کمیسیون آموزش کانون وکلای دادگستری خراسان  

                                                                          

 

لینک کوتاه این نوشته: http://khorasanbar.ir/?p=27500

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*