جدید
سوابق، دیدگاه ها و برنامه هاى انتخاباتى وکیل سید محمود بخارایی
سوابق ، ديدگاه ها و برنامه هاى انتخاباتى نامزدهاي نهمين دوره انتخابات هيات مديره

سوابق، دیدگاه ها و برنامه هاى انتخاباتى وکیل سید محمود بخارایی

هو الوکیل

چرا کاندید شدم ؟

با اهدای سلام و عرض تبریک حلول سال نو و با این توضیح که اینجانب قصد انتقاد از عملکرد هیأت مدیره های قبل را ندارم و رعایت ادب و احترام به مدیران ادوار قبل و تقدیر از زحمات آنان را تکلیف می دانم ،لازم می دانم خلاصه اهداف و انگیزه خود جهت شرکت در انتخابات نهمین دوره هیأت مدیره کانون وکلا را در قالب چند جمله با رعایت اختصار به عرض برسانم . 
۱-  حفظ کرامت و استقلال مدافعین حق در جوامع حقوقی و خصوصاً در مراجع قضایی .
۲- ارائه طریق جهت برون رفت از چالش های جدی که تعدد فارغ التحصیلان جویای کاررشته حقوق از طرفی و محدود بودن ظرفیت جذب کانون های وکلا ازطرف دیگر در بوجود آمدن آن ها بی تأثیر نبوده وتأسیس کانون مشاوران ماده ۱۸۷ و طرح موضوع حذف آزمون وکالت یا حذف ظرفیت پذیرش وکیل نمونه های بارز آن است ! 
۳- پرهیز از سیاسی کاری. اگرچه تاریخ ثابت نموده وکلای دادگستری مدیران موفق و سیاست مداران خوبی خواهند شد اما آیا کانون باید در مسائل احزاب و گروه های سیاسی و اجتماعی ورود پیدا کند ؟ 
۴- جلب مشارکت حد اکثری وکلا در اداره امور جاری کانون و اتخاذ تصمیمات مهم.
۵- حذف هزینه های زائد کانون، با این توضیح که مبالغ گزافی تا کنون در جهت اداره امور کانون و کمیسیون ها هزینه می شده با عملکرد آن ها متناسب نبوده است.
۶- پیگیری بیمه و تأمین اجتماعی وکلا، بیمه بیکاری و خدمات درمانی همکاران محترم یکی از مهمترین وظایف هیأت مدیره باشد که تا کنون مغفول مانده است و باید در اولویت قرار گیرد.
۷- تلاش در جهت ایجاد امکانات رفاهی برای همکاران
٨- برگزارى جلسات و نشست های متعدد در طول سال جهت همفکرى و بهره گیرى از نظریات همکاران محترم به منظورارتقاء کیفیت خدمات رسانى بیشتر
٩- اداره کانون به وسیله نظرات کلیه همکاران و خروج آن از نظر و مدیریت عده اى محدود
١٠- انتخاب اعظاى کمسیون هاى مختلف با راى گیرى از بین داوطلبان حاضر در جلسات وعدول از سنت انتصاب و در نتیجه حذف روابط و استفاده از پتانسیل و نیروى همکاران
۱۱- ایجاد زمینه پرداخت وام های طویل المدت با بهره های کم جهت همکاران جوان برای تهیه و تجهیز دفتر و هزینه های ازدواج
۱۲- برگزاری تورهای گردشی و تفریحی داخلی و خارجی با حضور همکاران و خانواده های محترم آنان با تسهیلات ویژه و حمایت های مالی از ناحیه کانون

در خاتمه از اطاله کلام عذرخواهی نموده و سالی سرشار از موفقیت برای همه شما آرزومندم

با احترام / سیدمحمود بخارایی

لینک کوتاه این نوشته: http://khorasanbar.ir/?p=27756

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*