امروز : یکشنبه 30 اردیبهشت 1397فصلنامه وکیل مدافع (فصلنامه داخلی کانون وکلای دادگستری خراسان)

صاحب امتیاز: کانون وکلای دادگستری خراسان

اعضاء هیأت تحریریه وبخش فرهنگی:

۱- آقای دکترعباس شیخ الاسلامی : مدیرمسئول مجله کانون

۲- آقای سید محسن حسینی پویا : سردبیر مجله کانون 

۳- آقای دکتــراحمد تاجی ۴-آقای محمدمهـدی حسنـی ۵-آقای دکترسیدحسین حسینی۶-آقای دکتر مجتبی  زاهــدیان ۷- آقای دکتر مجید شایـــگان فرد ۸- آقای دکترمحمدصفاکیش ۹- آقای دکتر سعید محسنی ۱۰- آقای دکتر عابدی ۱۱- آقای حمیدرضا گوهریان ۱۲- آقای رحیم باغبان ۱۳- آقای محمد افشاری ۱۴- آقای دکتـر خراشادی زاده ۱۵- آقای قاضــی زاده ۱۶- آقای مهدی ندافیان  17– آقای عبداله خدابخشی  

 

معرفی اجمالی و تاریخچه انتشار فصلنامه وکیل مدافع:

فصلنامه وکیل مدافع، فصلنامه داخلی کانون وکلای دادگستری خراسان است و به انتشار مقالات علمی حقوقی با تأکید بر مباحث حرفه ای و کاربردی اهتمام دارد.

این فصلنامه از حیث تاریخچه دو دوره را پشت سر گذارده است:

الف. در اولین دوره که از سال ۱۳۸۴ تا ۱۳۸۷ ادامه داشته، این نشریه با عنوان «مجله کانون وکلای دادگستری خراسان» جمعاً در چهار شماره منتشر شده است.

ب. در دوره جدید که از سال ۱۳۹۰ به بعد آغاز شده، نشریه کانون وکلای دادگستری خراسان در قالبی دیگر و با عنوان «فصلنامه وکیل مدافع» پا به عرصه وجود گذارده است. تا سیزدهمین شماره از این دوره (سال ۱۳۹۰- ۱۳۹۳)، افزون بر مقالات علمی و ترجمه ها و سخنرانی های حقوقی، اخبار  حقوقی، نقد آرا، مقالات و مباحث ادبی – تاریخی مرتبط با حقوق و همچنین قوانین تازه در فصلنامه منتشر می شد. اما از سال ۱۳۹۴ که «گاهنامه خبری تحلیلی کانون وکلای دادگستری خراسان» با مأموریت انتشار اخبار کانون وکلای خراسان و سایر جستارهای مرتبط با عالم حقوق و وکالت پا به عرصه وجود گذارد، فصلنامه وکیل مدافع نیز به انتشار مقالات علمی حقوقی منحصر و محدود شد.

برای ورود به پایگاه اینترنتی اختصاصی فصلنامه وکیل مدافع (فصلنامه داخلی کانون وکلای دادگستری خراسان) اینجا کلیک کنید

 


ارتباط با کانون

آدرس دفتر:
مشهد ـ بلوار قاضی طباطبائی

قاضی طباطبائی 7

شماره تلفن 5-37130330-(51)

سامانه پیام کوتاه :
30002407130330
پست الکترونیک:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید